Hakkımızda

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan Mert Yeminli Mali Müşavirlik; 1995 yılında kurulmuştur. Değerlerimiz; Mert Yeminli Mali Müşavirlik organizasyonu içerisinde savunucusu olduğumuz değerleri ve işleri nasıl gerçekleştirdiğimizi tanımlayan paylaşılan bir kimlik yaratmaktadır.

Mert Yeminli Mali Müşavirlik,2014 itibariyle Crowe Horwath International üyesidir. Crowe Horwath Mert 1 Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak, 114 farklı ülkede, 171 kuruluşla ve 29.000 üzerinde çalışanıyla muhasebe ve bağımsız denetim ve danışmanlık hizmetleri sunan Crowe Horwath International ağının bir parçasıyız. Crowe Horwath International Dünyada “Accounting Prestige Rankings” sıralamasında 8 inci büyük muhasebe ve bağımsız denetim ağı olarak sıralanmıştır.

Crowe Horwath Mert 1 Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak, Crowe Horwath International ağı altındaki firmalarla ortak kaliteli, entegre hizmet anlayışını ve temel şirket değerlerini paylaşmaktayız. Hizmet anlayışımızın temelini, kalite ve müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışımızı oluşturan prensiplerin asıl amacı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek ve dünya çapında iş ortamında mali yapılarını her türlü rekabetçi koşullara adapte edebilmektir.