Ekibimiz

 
SONGÜL ALPAY
SMMM – Kıdemli Denetçi
SPK Bağımsız Denetçi
KGK Bağımsız Denetçi
songul@mertymm.com

1977 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’ nden       1998 yılında mezun oldu. TÜRMOB tarafından 2001 yılında yapılan sınavı kazanarak SMMM oldu. 1998 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Kıdemli Vergi Denetçisi olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibidir.


serhatkh
SERHAT KÜÇÜKHÜSEYİN
SMMM – Kıdemli Denetçi
serhatkh@mertymm.com

1979 yılında Ilgaz’ da doğdu. Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu. TÜRMOB tarafından 2006 yılında yapılan sınavı kazanarak SMMM oldu. 2003 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Kıdemli Vergi Denetçisi olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibidir.


 cangok
CAN GÖK
SMMM – Kıdemli Denetçi
cangok@mertymm.com

1982 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’ nden 2005 yılında mezun oldu. TÜRMOB tarafından 2009 yılında yapılan sınavı kazanarak SMMM oldu. 2014 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Kıdemli Vergi Denetçisi olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibidir.


 dicle
DİCLE DORA
SMMM Stajeri – Denetçi
dicle@mertymm.com

1989 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden 2011 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2013 yılında Finans Yüksek Lisans Programına başladı. TÜRMOB tarafından 2014 yılında yapılan SMMM Staja Giriş sınavını kazandı. 2013 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Vergi Denetçisi olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibidir.


 nazlidag
NAZLI DAĞ
SMMM Stajeri – Denetçi
nazlidag@mertymm.com

1988 yılında Ankara’da doğdu. Başkent Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden 2012 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2014 yılında Anadolu Üniversite’si 2. Üniversite programının Maliye Bölümü’ne başladı. TÜRMOB tarafından 2015 yılında yapılan SMMM Staja Giriş sınavını kazandı. 2013 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Vergi Denetçisi olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı konularında bilgi ve deneyim sahibidir.


 
Buse Özgen
 
nazlidag@mertymm.com

1991 yılında Ankara’da doğdu. Tobb Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. TOBB etü ortak eğitim kapsamında çeşitli firmalarda görev almış olup 2015yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Vergi Denetçisi olarak görev yapmaktadır.


 
 Fırat BAYBAŞ
 
nazlidag@mertymm.com

1989 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nde 2014 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2015 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Denetim Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başladı. TÜRMOB tarafından 2016 yılında yapılan SMMM Staja Giriş sınavını kazandı. 2016 yılından itibaren Crowe Horwath bünyesinde denetçi yardımcısı olarak görev yapmaktadır.


 
Gamze Kübra TANIK
 
nazlidag@mertymm.com

1989 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Muhasebe bölümünden 2010 yılından mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü bitirdi. 2011 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Muhasebe Uzmanı olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı ile Sosyal Güvenlik Konularında bilgi ve deneyim sahibidir.  


 
EVREN KARAAHMETLİ
 
nazlidag@mertymm.com

1981 yılında Hatay’da doğdu. Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’ nden 2004 yılında mezun oldu. TÜRMOB tarafından 2008 yılında yapılan sınavı kazanarak SMMM oldu. 2016 yılından itibaren Mert Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. bünyesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak görev yapmakta olup, Vergi Mevzuatı ve Sosyal Güvenlik konularında bilgi ve deneyim sahibidir.


 
Hande GEREDELİOĞLU
 
nazlidag@mertymm.com

1991 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nde 2014 yılında lisans eğitimini tamamladı. TÜRMOB tarafından 2016 yılında yapılan SMMM Staja Giriş sınavını kazandı. 2016 yılından itibaren Crowe Horwath bünyesinde denetçi yardımcısı olarak görev yapmaktadır.